اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ اپل

تعمیر لپ تاپ اپل همراه با گارانتی معتبر و به تخصصی‌ترین شکل ممکن در نمایندگی تعمیرات اپل IHC انجام می‌شود. اگر مک بوک شما طی روزهای اخیر دچار اشکال شده است می‌توانید به مرکز تعمیرات لپ تاپ اپل مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با بهسازی عملکرد آن را دریافت نمایید.

برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ اپل عبارت است از: تعمیرات تخصصی باتری مک بوک، تعمیرات تخصصی هارد دیسک مک بوک، تعمیرات تخصصی مک بوک های آب خورده و خاموش، تعمیر و تعویض چیپ گرافیک مک بوک، بازیابی اطلاعات مک بوک، تعویض و تعمیر انواع سوکت های شارژ، تعمیرات تخصصی بخش صدا، تعمیرات تخصصی شکستگی قاب و لولا مک بوک و … . شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپ اپل دارای گارانتی و ضمانت معتبر است. گارانتی خدمات به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز مجددا به این مرکز مراجعه کرده و سرویس‌های دستگاه خود را بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای پیگیری نمایید.

تعمیر مک بوک اپل

نمایندگی تعمیر مک بوک در تهران

نمایندگی تعمیرات مک بوک در تهران ارائه دهنده‌ تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر مک بوک به متقاضیان است. کاربران این دستگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به هریک از شعب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در تهران (واقع در امیرآباد، ستارخان، سعادت آباد، فرجام، پیروزی و ولیعصر) خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خود را دریافت نمایند.

خدمات ارائه شده در تمامی این شعب دارای گارانتی معتبر است. ضمن آنکه در تمامی این شعب، امکانات لازم جهت ارائه سرویس تعمیر در محل مک بوک وجود دارد. برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت، با همکاران ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تکسنین تعمیر لپ تاپ اپل را ثبت نمایید.

تعمیرات مک بوک در کرج

تعمیرات مک بوک در کرج هم به صورت سرویس در محل و هم در نمایندگی تعمیرات اپل کرج انجام می‌پذیرد. اگر از کاربران مک بوک های اپل هستید و به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی تعمیر مک بوک در کرج را ندارید، می‌توانید از سرویس تعمیر در محل استفاده نمایید.

برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت (در بخش تماس با ما) با همکاران ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. خدمات تعمیر مک بوک در کرج نیز همچون سایر شعب، مشمول گارانتی است. شایان ذکر است استفاده از سرویس تعمیر در محل مک بوک در کرج، هزینه‌ای برای شما (هزینه ایاب و ذهاب تکنسین) نخواهد داشت و ارائه این سرویس به صورت رایگان انجام می‌شود.

تعمیر مک بوک اپل در محل

ثبت رایگان درخواست تعمیر مک بوک

ثبت رایگان درخواست تعمیر مک بوک از طریق تماس با کارشناسان ما در واحد پذیرش امکان پذیر است. جهت دریافت هر یک از خدمات مرتبط با مک بوک های اپل، نظیر بررسی عملکرد، عیب‌یابی، بهینه سازی، تعمیر قطعات و تعویض قطعات کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با همکاران ما تماس بگیرید.

پس از ثبت درخواست، پذیرش و تعمیر در محل مک بوک توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات مک بوک برای شما انجام خواهد شد.  اعزام کارشناس جهت تعمیر مک بوک در محل رایگان بوده و هزینه ای از این بابت دریافت نخواهد شد. تمامی تعمیرات انجام شده در این سرویس، چه در بخش سخت افزاری و چه در بخش نرم افزاری، به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته عیب‌یابی و تعمیر، مشمول گارانتی است.

هزینه تعمیر MacBook اپل

هزینه تعمیرلپ تاپ اپل صرفا پس از بررسی دستگاه و عیب‌یابی آن توسط کارشناسان تعمیر، قابل برآورد است. به طور کلی برای برآورد هزینه تعمیرات مک بوک به مواردی چون نوع خرابی پیش آمده در دستگاه، نیاز یا عدم نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه مک بوک، مدت زمان صرف شده جهت تعمیر مک بوک، هزینه قطعه تعویض شده و .. توجه می‌شود. کارشناسان ما پس از عیب یابی دستگاه، هزینه تعمیر لپ تاپ اپل را به شما اطلاع خواهند داد و در صورت تأیید از سوی شما، آنرا تعمیر می‌کنند.

کلیه خدمات ارائه شده درواحد تخصصی تعمیرات Mac book دارای گارانتی و ضمانت معتبر است. گارانتی خدمات به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز مجددا به این مرکز مراجعه کرده و سرویس‌های دستگاه خود را بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای پیگیری نمایید. شایان ذکر است استفاده از سرویس تعمیر در محل مک بوک، هزینه‌ای برای شما (هزینه ایاب و ذهاب تکنسین) نخواهد داشت و ارائه این سرویس به صورت رایگان انجام می‌شود.

خدمات مرکز تعمیر لپ تاپ اپل

به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات مرکز تعمیرات لپ تاپ اپل باید به اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی تخصصی انواع مدل های مک بوک پرو، ایر و …، تعمیرات سخت افزاری مک بوک، تعمیر نرم افزاری لپ تاپ اپل، نصب و ارتقاء سیستم عامل، نصب و آپدیت آنتی ویروس، بازیابی اطلاعات هارد، تعمیرات رم، تعمیر تخصصی هارد، ترمیم و رفع نواقص مادربرد، تعمیرات تخصصی کارت گرافیک، بررسی و ترمیم cpu ، ترمیم تاچ پد، تعمیر و تعویض صفحه نمایش، رفع مشکلات برنامه ها، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اصل و اورجینال، تعمیر اسپیکر، تعمیر و تعویض کیبورد، تعویض فن، تمیز کردن بخش هایی همچون فن و کیبورد، تعمیر قاب و بدنه، تعمیر و تعویض لولا، ترمیم شارژر، تعویض باتری، تعویض آی سی ها و خازن های آسیب دیده و … اشاره کرد. گفتنی است خدمات تعمیر مک بوک دارای گارانتی مدت دار (بسته به مورد تعمیراتی) هستند.

تعمیر کارت گرافیک مک بوک

اگر مک بوک شما تصویری نشان نمی دهد، یا سرعت لود تصاویر در آن پایین آمده، به احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیک مک بوک اپل است. به ویژه اگر برنامه های گرافیکی مثل نرم افزارهای حرفه ای ادیت فیلم و عکس را باز می کنید، اما عملاً نمی توانید کاری از پیش ببرید، این قطعه به مشکل خورده است. در بسیاری مواقع خرابی کارت گرافیک خود را با نشانه هایی مثل افزایش کار فن و داغ شدن دستگاه نشان می دهد که با صدای بلند و غیرمعمول همراه هستند.

اگر چنین نشانه هایی دیدید، بهتر است دستگاه را خاموش کنید. داغ شدن بیش از حد می تواند به قطعات دیگر نیز آسیب بزند. پس از آن با مرکز تعمیرات مک بوک تماس گرفته و نشانه هایی که مشاهده کردید را برای کارشناس توضیح دهید تا در مورد مراحل بعدی راهنمایی شوید. در بیشتر مواقع کارت گرافیک تعمیر شده و کارایی خود را باز خواهد یافت.

تعمیر فلت مک بوک اپل

تعمیر فلت مک بوک اپل را می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات اپل انجام دهید. کارشناسان ما در این مرکز، فلت مک بوک شما را بررسی کرده و در صورت خراب بودن، آن را تعویض می‌کنند. فلت، یک کابل به شکل نوار است که از یک طرف به مادربرد و از طرف دیگر به سوکت نمایشگر لپ تاپ متصل می‌شود. در اکثر لپ تاپ‌ها این فلت زیر قاب پشت ال سی دی یا زیر قابی که دور ال سی دی است، قرار گرفته است.

در برخی دیگر از لپ تاپ‌ها نیز این فلت را می‌توانید در زیر لولا پیدا کنید. توجه داشته باشید که هنگام تعویض فلت ال سی دی لپ تاپ، یک اشتباه کوچک می‌تواند آسیب‌های جدی را به سیستم شما وارد کند. بنابراین بهتر است تعویض فلت مک بوک را به متخصصان این حوزه بسپارید و از هر گونه دستکاری مک بوک خودداری نمایید.

تعمیر لولای مک بوک اپل

تعمیر لولای مک بوک اپل متأسفانه امکانپذیر نیست چرا که هیچ جایگزینی برای هیچ یک از لولاهای لپ‌تاپ‌های اپل (به ویژه از زمانی که این دستگاه‌ها به طراحی unibody روی آورده‌اند) وجود ندارد. در طراحی‌های کنونی لولا به طور دائم به نمایشگر متصل است و راهی برای جدا کردن آن وجود ندارد. تنها راه تعمیر لولای شکسته، تعویض کل مجموعه نمایشگر است. برای پیشگیری از خراب شدن لولای مک بوک اپل به این نکته توجه داشته باشید نباید صفحه نمایش مک بوک را با زور باز کنید یا ببندید.

کوبیدن لپ تاپ و صفحه نمایش آن هم می‌تواند سبب خرابی در این بخش شود. همچنین باز و بسته کردن های مداوم و بی دلیل نیز می‌تواند باعث خرابی لولای مک بوک شود. در هر حال اگر لولای مک بوک شما دچار خرابی شده می‌تواند جهت بررسی و تعمیر لپ تاپ اپل خود به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه نمایید.

تعمیر تاچ پد مک بوک اپل

اگر تاچ پد مک بوک اپل شما کار نمی‌کند راهنمایی‌های درج شده در این بخش را امتحان کنید. برای مک‌هایی که باتری آنها غیر قابل جابجا شدن است، کلیدهای Ctrl + Option + Shift را روی صفحه کلید نگه دارید، سپس دکمه پاور را برای ده ثانیه فشار دهید و نگه دارید.

در ادامه آنها را رها کنید و مک بوک را دوباره روشن کنید. این باید SMC را بازنشانی کند و صفحه لمسی شما دوباره کار کند. البته می‌توانید قبل از تنظیم مجدد SMC، رایانه خود را به حالت Sleep قرار دهید و سپس مک خود را روشن کنید. کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و پس از راه اندازی مجدد آن را به طور کامل خاموش کنید.

این می تواند مشکل را بدون تنظیم مجدد SMC حل کند. اگر ترک‌پد و صفحه‌کلید همچنان کار نمی‌کنند، رایانه را خاموش کرده و منبع تغذیه را وصل کنید. در صورت ادامه داشتن مشکل با کارشناسان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ اپل تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. در صورتی که ایراد پیش آمده در تاچ پد مک بوک، سخت افزاری جهت بررسی دستگاه و عیب‌یابی آن به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه نمایید.

تعمیرات نرم افزاری مک بوک اپل

مک بوک‌، سیستمی با طراحی ایده‌آل، پیشرفته، سطح بالا و با ساختاری کاملاً متمایز نسبت به سایر کامپیوترها است اما این سیستم فوق‌العاده هم مانند هر کامپیوتر دیگری دارای یکسری مشکلات رایج به ویژه مشکلات نرم‌افزاری است که هر کاربری حداقل یک بار با آن‌ها دست و پنجه نرم کرده است.

از مشکلات نرم افزاری رایج در مک بوک، می‌توان به بوت نشدن این سیستم، عدم سازگاری برخی از برنامه‌ها با سیستم عامل مک بوک که موجب نمایش صفحه آبی رنگ می‌شوند، هنگ کردن مک بوک و عدم اتصال به اینترنت اشاره کرد. درصورتی که با هر یک از این مشکلات نرم‌افزاری در مک بوک خود روبه‌رو شدید، می‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل مراجعه کنید و برطرف کردن این مشکلات نرم‌افزاری را به تکنسین‌های تعمیرات لپ تاپ اپل در این مرکز بسپارید.

تعمیر سخت افزاری MacBook

نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل از دو بخش بزرگ شامل: تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ اپل تشکیل شده است؛ به همین دلیل این مرکز علاوه‌بر برخوردار بودن از تکنسین‌هایی که در زمینه تعمیرات نرم‌افزاری مک بوک تخصص دارند از تکنسین‌های خبره‌ای برخوردار است که در زمینه تعمیرات سخت‌افزاری مک بوک مهارت بالایی دارند؛

بنابراین یکی دیگر از خدمات ویژه‌ای که نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اپل به کاربران ارائه می‌دهد، تعمیرات سخت‌افزاری مک بوک است؛ با این وجود می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل سخت‌افزاری برای مک بوک خود به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیر مک بوک مراجعه کنید و این دستگاه را به تکنسین‌های متخصص این مرکز بسپارید. نیروهای نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل با عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی مک بوک، تمامی مشکلات سخت‌افزاری این دستگاه را به بهترین شکل ممکن برطرف می‌کنند.

تعمیرات مک بوک در تهران

ارتقا رم و هارد مک بوک اپل

مسئله ی ارتقا قطعات سخت افزاری همواره برای کاربران لپ تاپ های مختلف و مک بوک های اپل مطرح بوده است. باید بدانید که ارتقا رم و هارد مک بوک در تمامی نسخه های آن امکان پذیر نیست. برای تشخیص امکان ارتقا و تعویض رم و هارد مک بوک به نمایندگی تعمیرلپ تاپ اپل مراجعه نمایید.

البته یک سری نرم افزارهای مخصوص نیز وجود دارند که به شما امکان ارتقا را اطلاع خواهند داد. اما بهتر است این فرآیند بررسی را به دست کارشناسان بسپارید. به هر حال با ارتقا رم و هارد کاملا وضعیت پردازشی دستگاه تغییر می کند. اگر از آن دسته از افراد هستید که مرتبا چند برنامه یا چند صفحه از وب را باز نگه می دارید، افزایش حجم رم به شما در سرعت پردازش های سیستم کمک شایانی خواهد کرد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارتقا رم و هارد مک بوک می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

تعمیرات مادربرد مک بوک اپل

مادربرد لپ تاپ اپل، مهم‌ترین قطعه این دستگاه است که ارتباط بین پردازنده با سایر قطعات سخت‌افزاری مک بوک را فراهم می‌کند؛ بنابراین خرابی این قطعه موجب می‌شود که پردازنده نتواند با سایر قطعات لپ تاپ ارتباط برقرار کند از این‌رو بازدهی و کارایی این سیستم به صفر می‌رسد و دستگاه به طور کامل از کار می‌افتد.

از عوامل خرابی مادربرد لپ تاپ اپل، می‌توان به نوسانات بیش از حد برق، ریختن مایعات بر روی لپ تاپ، خرابی چیپست شمالی یا جنوبی، ایرادات شیارهای گرافیک، ایرادات اسلات رم و … اشاره کرد. 

درصورتی که مک بوک روشن نشد یا با مشکلاتی مانند: کند شدن، خاموش شدن ناگهانی، شارژ نشدن و روشن نشدن صفحه نمایش درحالیکه چراغ دستگاه روشن می‌شود، روبه‌رو شد می‌توانید احتمال خرابی مادربرد مک بوک را در نظر بگیرید. درصورتی که با هر یک از این نشانه‌ها در مک بوک روبه‌رو شدید، عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی مادربرد مک بوک خود را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل بسپارید.

تعمیر کیبورد مک بوک اپل

گاهی اوقات مشکلات نرم‌افزاری مانند: ویروسی شدن لپ تاپ اپل و نصب کردن برخی از بدافزارها بر روی مک بوک، موجب هنگ کردن این سیستم و کار نکردن کیبورد آن می‌شود. گاهی اوقات هم تنها برخی از کلیدهای صفحه کلید مک بوک از کار می‌افتند که نشان می‌دهد، صفحه کلید این دستگاه با مشکل سخت‌افزاری روبه‌رو شده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد. اکثر اوقات آبخوردگی صفحه کلید مک بوک، موجب بروز اختلال سخت‌افزاری در آن و حتی در مادربرد این دستگاه می‌شود.

فرقی نمی‌کند که صفحه کلید مک بوک شما به دلایل نرم‌افزاری دچار مشکل شده است یا سخت‌افزاری؟ شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکلی برای صفحه کلید مک بوک خود به یکی از شعب نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل مراجعه کنید؛ تکنسین‌های متخصص این مرکز پس از عیب‌یابی دقیق کیبورد مک بوک، منشأ نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری مشکل آن را پیدا کرده و درنهایت با تعمیرات تخصصی کیبورد مک بوک، مشکلات آن را برطرف می‌کنند.

تعمیر CPU مک بوک اپل

CPU به عنوان قلب لپ تاپ تمامی کارهای مرتبط با پردازش در این سیستم را برعهده دارد؛ بنابراین خرابی آن می‌تواند موجب از کار افتادن کامل این دستگاه شود. بیشترین مشکلاتی که در CPU مک بوک به وجود می‌آید و نشان می‌دهد که این قطعه به تعمیرات تخصصی نیاز دارد شامل: کند شدن CPU، نمایش پیغام خطای Intel cpu ucode loading error، داغ شدن CPU، کاهش سرعت مک بوک و … می‌باشد. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل با عیب‌یابی دقیق CPU و تعمیرات تخصصی آن مشکلات این قطعه را به بهترین شکل ممکن برطرف می‌کنند؛ بنابراین بهتر است تعمیرات تخصصی CPU لپ تاپ اپل را به نمایندگی رسمی اپل بسپارید.

تعویض باتری مک بوک

باتری بخش مهمی از هر لپ تاپ از جمله MacBook است. اصلی ترین نشانه ی خرابی باتری، کاهش چشم گیر مدت زمان شارژدهی آن است. به هر حال هر باتری عمر مفیدی دارد که با استفاده ی چند ساله از لپ تاپ کمتر و کمتر می شود.

در این بین آنچه حائز اهمیت است، پروسه ی تعویض باتری مک بوک با نمونه ی اورجینال و سازگار می باشد. فراموش نکنید که استفاده از باتری نامرغوب و تقلبی به انتقال ولتاژهای غیراستاندارد ختم شده و باعث خرابی و سوختگی بسیاری از قطعات مک بوک می گردد. با حضور در نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل می توانید مطمئن باشید که باتری لپ تاپ اپل توسط نمونه ی اورجینال و مشابه تعویض می شود.  

تعمیر مک بوک اپل
  • تعویض ال سی دی مک بوک اپل

ال سی دی مک بوک قطعه ی حساس و آسیب پذیری است. اختلالات نرم افزاری ال سی دی قابلیت تعمیر دارند. اما اگر ساختار فیزیکی مانیتور و ال سی دی مک بوک درگیر اختلالات فنی شده باشد، راهی جز تعویض قطعه وجود ندارد. 

شکستگی ال سی دی مک بوک در اثر اصابت ضربه، سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و از کار افتادگی بک لایت ال سی دی باید بدون فوت وقت مورد توجه قرار گیرد. نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل طی مدت زمان کوتاهی با استفاده از نمونه ی اورجینال پروسه ی تعویض ال سی دی را طی می کند. کافی است به یکی از شعب این دپارتمان تخصصی مراجعه نمایید.

تعمیرات مک مینی

اپل برندی است که لپ تاپ های ظریف و مدرن خود را در انواع و اقسام مختلفی روانه ی بازار می کند. مک بوک مینی یکی از اجزای اصلی خانواده ی لپ تاپ های اپل است. این سیستم مانند تک تک رایانه های اپل از کیفیت ساختاری بالایی برخوردار می باشد. اما به هر حال هیچ دستگاهی مصون از خرابی نیست.

یکی از خدمات مرکز سخت افزار ایران، نمایندگی تعمیرلپ تاپ اپل به ترمیم و بازیابی کارایی اصلی مک بوک های مینی تعلق می گیرد. تعمیر ال سی دی مانیتور، رفع مشکلات نرم افزاری، ترمیم وضعیت کیبورد و تاچ پد، رفع عیوب موجود در هارد مک بوک مینی و… برخی از خدماتی است که همه روزه در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اپل صورت می پذیرد.

تعمیر مک بوک اپل

نمایندگی تعمیرات MacBook

نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل مجموعه ای ایمن و معتبر است که بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ارائه می دهد. با حضور در این مجموعه می توانید مطمئن باشید که کلیه ی اختلالات ریز و درشت مک بوک مورد استفاده تان در بالاترین سطح کیفی ممکن از طریق روش های مدرن و تکنیک های تعمیراتی استاندارد انجام خواهد شد. 

مهم نیست که کدام بخش از مک بوک، کارایی خود را از دست داده است. استفاده ی دوباره از کیفیت اولیه ی لپ تاپ اپل دور از تصور نیست. لازم به ذکر است که تمامی خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات MacBook به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر مدت دار عرضه می شوند.

5/5 (6 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *