اشتراک گذاری

ریبوت شدن ناگهانی Apple Watch 3 در WatchOS 7

ریبوت شدن ناگهانی Apple Watch 3 در WatchOS 7 یکی از مشکلاتی بود که کاربران ساعت های هوشمند اپل، کم و بیش با آن مواجه می شدند. این مشکل معمولا برای کاربرانی رخ میداد که اپل واچ خود را به watchOS 7 ارتقا داده بودند. از آنجا که بدون شک اپل واچ یکی از پرطرفدارترین محصولات ارائه شده توسط شرکت اپل است، تولیدکنندگان نسبت به شکایت های کاربران از این محصول بسیار حساس بوده و تمام نیروی خود را بر روی رفع آنها متمرکز می کنند. 

در تالارهای گفتمان مربوط به محصولات اپل، کاربران از ریبوت ناخواسته اپل واچ سری 3 به عنوان یکی از آزاردهنده ترین مشکلات WatchOS 7 یاد می کردند؛ زیرا این مساله موجب بارگیری نشدن واچ فیس چندگانه، خاموش شدن ساعت هوشمند و قطع ارتباط بین گجت و تلفن میشد. 

اما مساله ای که موجب بغرنج تر شدن شرایط می شود این است که کاربران قادر به لغو به روز رسانی اپل واچ سری 3 به سیستم عامل watchOS 6 نیستند. در ادامه این مقاله، ریبوت شدن ناگهانی Apple Watch 3 در WatchOS 7 رو راهکارهای آن را به شکل مفصل تر، بررسی می کنیم.

بیشتر بخوانید : بررسی دلایل وصل نشدن اپل واچ به گوشی

ریبوت شدن ناگهانی Apple Watch 3 در WatchOS

رفع مشکل ریبوت شدن ناگهانی Apple Watch 3 در WatchOS 7

بالاخره تلاش های مهندسان شرکت اپل به نتیجه رسید و این شرکت با ارائه آپدیت watchOS 7.0.3 مشکل ریبوت شدن ناگهانی Apple Watch 3 در WatchOS 7 را برطرف کرد. این به روز رسانی که به طور اختصاصی برای رفع مشکل ریبوت در اپل واچ سری 3 ارائه شده  است، مختص همین سری بوده و کاربران دیگر سری های اپل واچ قادر به نصب آن بر روی گجت خود نیستند.

روش ارتقای اپل واچ سری 3 به نسخه watchOS 7.0.3

به روز رسانی اپل واچ در تمام سری ها روند مشابهی دارد. کاربران تنها با چند قدم ساده می توانند سیستم عامل واچ خود را ارتقا داده و بدین ترتیب از شر اختلال ریبوت شدن ناگهانی Apple Watch 3 در WatchOS 7 رهایی یابند. برای به روز رسانی اپل واچ، کافی است طبق مسیر زیر پیش بروید:

  • پیش از هر گونه اقدامی جهت آپدیت اپل واچ ابتدا لازم است اطمینان حاصل کنید که باتری ساعت هوشمند شما حداقل 50 درصد شارژ داشته باشد.
  • ساعت را به شارژر وصل کرده و آن را در محدوده گوشی آیفون قرار دهید.
  • از روی گوشی خود به اپلیکیشن watch رفته و آن را اجرا کنید.
  • در صفحه ای که در مقابلتان باز شده است، گزینه general را انتخاب نمایید.
  • حال باید گزینه software update را انتخاب کنید.
  • در این مرحله لازم است صبر کنید تا فرآیند به روز رسانی به پایان برسد.
  • در صورتی که موفق به ارتقای ساعت اپل خود نشدید، تیم تعمیر اپل واچ در نمایندگی apple مرکز سخت افزار ایران، خدمات تخصصی را در جهت رفع مشکل، به شما ارائه می دهند.
امتیاز دهید

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *