اشتراک گذاری

تعمیر آیپد

تعمیر آیپد در نمایندگی اپل ihc، تنها پس از طی مراحل عیب‌یابی توسط پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می‌پذیرد. تأکید بر مرحله عیب‌یابی سخت افزاری و نرم افزاری آیپد -در نمایندگی تعمیرات اپل-، نقش بسزایی در شناسایی دقیق علت اشکال پیش آمده در دستگاه و به تبع آن در اثربخش بودن تعمیرات داشته است. کارشناسان ما با شناسایی دقیق علت خرابی پیش آمده در آیپد، بهترین تعمیرات را بر روی دستگاه انجام داده و تمامی اشکالات پیش آمده در آن را رفع می‌کنند.

تأکید کارشناسان ما بر روی مرحله عیب‌یابی سبب شده تا تعمیرات تبلت، تنها بر روی علت اصلی -در بخش نرم افزاری یا سخت افزاری- انجام شود و از ورود به بخش‌های نامرتبط خودداری شود. حتما می‌دانید که اگر عیب یابی دستگاه به درستی انجام نشود، این احتمال وجود دارد که تعمیر آیپد بر روی بخش‌های سالم دستگاه صورت گرفته و با این وضعیت نه تنها دستگاه شما تعمیر نشود بلکه خرابی‌های آن دوچندان می‌گردد.

تعمیر آیپد اپل

درخواست رایگان تعمیر آیپد

نمایندگی تعمیرات اپل ihc این امکان را فراهم کرده است که شما بتوانید از طریق تنها یک تماس، خدمات مرتبط با تعمیر آیپد را به صورت سرویس در محل دریافت نمایید. اعزام تکنسین تعمیر در محل، برای شما هزینه‌ای نخواهد داشت و تنها هزینه دریافت شده در این سرویس، هزینه مربوط به تعمیرات تبلت خواهد بود.

برای درخواست تعمیر آیپد در محل کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت این سرویس را ثبت نمایید. پس از این تماس، هماهنگی‌های لازم انجام شده و تکنسین مربوطه به محل اعزام می‌شود. شایان ذکر است تمامی خدمات ارائه شده در این سرویس، همچون سایر خدمات نمایندگی تعمیرات اپل، مشمول گارانتی و ضمانت معتبر است.

هزینه تعمیر آیپد

هزینه تعمیر آیپد با توجه به پارامترهای متعددی چون مدت زمان صرف شده جهت تعمیرات آیپد، میزان خرابی پیش آمده در دستگاه، سخت افزاری بودن یا نرم افزاری بودن تعمیرات، نیاز یا عدم نیاز به تعویض یک قطعه، هزینه قطعه خریداری شده برای دستگاه و مواردی از این دست تعیین می‌شود.

در صورتی که اطلاع از هزینه تعمیرات برای شما مهم است پیشنهاد ما تماس با نمایندگی تعمیرات اپل و دریافت مشاوره از کارشناسان بخش پذیرش است. به طور کلی اگر از نوع خرابی پیش آمده در دستگاه خود اطلاع دارید، کارشناسان ما می‌توانند هزینه تقریبی تعمیر را به شما اعلام کنند. در غیراینصورت اعلام هزینه صرفا پس از عیب یابی آیپد قابل انجام است. شایان ذکر است هزینه دریافتی جهت تعمیر در نمایندگی اپل ihc بر اساس نرخنامه مصوب است.

تعمیر آیپد در محل

تعمیر آیپد در محل پیشنهاد ما برای آن گروه از مشتریانی است که به هر دلیل -دوری مسافت، عدم دسترسی به وسیله نقلیه، نداشتن زمان کافی و … امکان مراجعه به شعب را ندارند. این گروه از مشتریان می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت خدمات تعمیر در محل آیپد را ثبت نمایند.

 پس از ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم جهت اعزام تکنسین به محل را انجام می‌دهند. توصیه می‌شود در طول این تماس مدل آیپد خود، نوع خرابی پیش آمده در آن و پیشینه تعمیرات آیپد خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

تعمیر آیپد اپل در محل

تعمیر آیپد در تهران

تعمیر آیپد در تهران در شعب متعدد نمایندگی اپل انجام می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات آیپد به هر یک از شعب نمایندگی ما در تهران مراجعه نمایید. برای اطلاع از آدرس شعب می‌توانید به بخش «تماس با ما» مراجعه کرده و نزدیکترین شعبه به خود را انتخاب نمایید. با حضور در هر یک از این شعب، مراحل عیب یابی آیپد شما انجام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر بر روی آن انجام می شود.

در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به شعب تعمیرات اپل را ندارید می‌توانید از سرویس تعمیر در محل آیپد در تهران استفاده نمایید. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و آیپد شما را تعمیر می‌کنند. خدمات ارائه شده در این سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب نخواهد بود. ضمن آنکه کلیه خدمات مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر آیپد در کرج

تعمیر آیپد در کرج با حضور در نمایندگی اپل ihc توسط خبره‌ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می‌شود. اگر آیپد شما طی روزهای اخیر دچار خرابی و اختلال در عملکرد شده است می‌توانید به مرکز تخصصی تعمیرات اپل مراجعه کرده و دستگاه خود را تعمیر نمایید.

خدمات ارائه شده در این مرکز شامل تخصصی‌ترین اقدامات مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر دکمه Home،  تعمیر تاچ آیپد، تعمیرات تخصصی برد آیپد، تعمیر و رفع مشکلات سوکت هدفون، تعمیر و رفع مشکلات مربوط به Wi-Fi، تعمیر و رفع مشکلات مربوط به Backlight آیپد، تعمیر و رفع مشکلات مربوط به سوکت شارژ و … است.

شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی معتبر است. به علاوه امکان ارائه خدمات تعمیر در محل آیپد در کرج امکانپذیر است. برای دریافت خدمات تعمیر آیپد در کرج به صورت سرویس در محل کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر تبلت اپل در مشهد


کارشناسان ما برای تعمیر تبلت اپل در مشهد نیز کنار شما هستند. اگر صاحب یکی از تبلت های محبوب اپل هستید و در مشهد زندگی می کنید. خوشبختانه، نمایندگی اپل خدمات تعمیر تبلت اپل را در مشهد برای مدل‌های مختلف ارائه می‌کند در تمامی نقاط مشهد می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات تخصصی تعمیر تبلت اپل بهره مند شوید. خدمات تعمیر آیپد در مشهد با بالاترین کیفیت، تعمیر سریع، بهترین قیمت، گارانتی می شود.

سوالات متداول کاربران تعمیرات آیپد اپل

اگر از کاربران آیپد هستید شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مثلا برای انجام برخی از تنظیمات یا تغییرات در این دستگاه دچار سردرگمی شوید. ما در بخش «سوالات متداول» بر آن هستیم تا برخی از رایج‌ترین سوالات شما درباره این دستگاه را پاسخ دهیم.

 شما می‌توانید با مطالعه مطالب درج شده در این بخش پاسخ برخی از پرسش‌های خود را پیدا کنید. در این بخش البته برخی اطلاعات پایه و ابتدایی درباره تعمیر آیپد نیز با شما به اشتراک گذاشته شده است. بدیهی است تعمیرات سخت افزاری آیپد باید توسط متخصصان انجام شود و اطلاعات درج شده در این بخش صرفاً به منظور افزایش اطلاعات عمومی است. در صورت نیاز به تعمیرات آیپد توصیه ما مراجعه به مراکز فعال تخصصی و مجاز در این زمینه است.

تعمیرات نرم افزاری آیپد اپل

عیب یابی و رفع مشکلات نرم افزاری، یکی از مراحل اصلی در تعمیرات آیپد است. مشکلاتی مثل کرش کردن سیستم و …، ریشه در بخش نرم افزاری آیپد دارند و برای رفع آنها باید از مهندسین نرم افزار کمک گرفت. تیم تعمیر آیپد برای برطرف شدن کامل این مشکلات و ترمیم اصولی ipad از برنامه های روز دنیا استفاده می کنند.

بازیابی اطلاعات تبلت اپل، نصب و به روزرسانی سیستم عامل، ویروس کشی، فلش کردن آیپد، رفع مشکلات برنامه های معیوب، ریست فکتوری و مواردی از این دست، عمده ترین اقداماتی هستند که در راستای تعمیرات نرم افزاری تبلت های اپل انجام می شوند.

تعمیر سخت افزاری تبلت اپل

تعمیر آیپد دارای بعد سخت افزاری نیز می باشد تا مشکلات و ایرادات ناشی از خرابی قطعات، برطرف شوند. تعمیر تاچ آیپد، تعمیرات هارد، تعمیر ال سی دی، تعمیر تخصصی باتری آیپد، تعمیر یا تعویض قاب، تعمیرات آی سی، تعمیر ترانزیستور، ترمیم diod، تعمیر ویبراتور، تعمیر اسپیکر و تعمیرات میکروفن، از جمله اقداماتی هستند که منجر به رفع مشکلات تبلت در بخش سخت افزار می شوند.

تجربه یک بار باز و بسته کردن تبلت یا اقداماتی از این دست برای تعمیر صحیح و بی نقص این دستگاه کافی نیست. نحوه قرار گیری قطعات این دستگاه و ظرافت آنها موجب شده که در صورت بروز هرگونه خطا، مشکلات جبران ناپذیری در آیپد ایجام شود. لذا توصیه می کنیم برای تعمیر سخت افزاری تبلت apple حتما از تکنسین های مجرب تعمیرات آیپد کمک بگیرید.

خدمات تعمیر آیپد اپل

خدمات تعمیر آیپد اپل، شامل تمامی اقداماتی است که موجب رفع ایرادات عملکردی این دستگاه می شوند. تعمیر و تعویض نمایشگر، تعویض باتری، تعمیر و تعویض برد، تعمیر مدار شارژ، تعویض سوکت شارژ، آپدیت iOS، انجام مراحل ریستور آیپد، تعمیر و تعویض دکمه های هوم و پاور، تعویض سنسورهای تبلت اپل، اصلاح تنظیمات نرم افزاری، رفع مشکلاتی همچون هنگ کردن، کرش کردن و …، رفع ایرادات بلوتوث، ساخت و رفع مشکلات اپل آیدی و اقداماتی از این دست، مهم ترین خدماتی هستند که نمایندگی اپل، برای تعمیر تبلت اپل به دارندگان مدل های مختلف این دستگاه ارائه می دهد.

1. تعمیر آیپد مینی

تبلت آیپد مینی نیز جزو مینی تبلت‌های کامپیوتری طراحی شده توسط شرکت اپل است. این تبلت‌ها که از نمایشگری کوچکتر، حتی از آیپد ایر هم کوچک‌تر برخوردارند، برای اولین بار در سال 2012 عرضه شد. این تبلت از سخت افزار نسبتاً ضعیف‌تری برخوردار است،‌ اما نمایشگر آن همچنان رزولوشن بالایی را ارائه می‌کند. مانند تمام محصولات دیگر اپل، تعمیر آیپد مینی نیز بسیار پیچیده است و به مهارت و ابزارآلات خاصی نیاز دارد. تعمیر آیپد مینی را از کارشناسان نمایندگی تعمیرات اپل بخواهید.  

2. تعمیر فلت آیپد

یکی دیگر از احتمالاتی که درصورت تصویر نداشتن آیپد علاوه‌بر خرابی مین برد، می‌توان در نظر گرفت خرابی فلت آیپد است چراکه وظیفه فلت در آیپد انتقال تصویر به نمایشگر این دستگاه است؛ بنابراین تصویر نداشتن آیپد یا قطع و وصل شدن تصویر آن می‌تواند به دلیل خرابی فلت این دستگاه باشد.

اکثراً عواملی مانند: وارد شدن ضربه به ال سی دی آیپد، آبخوردگی این دستگاه و باز کردن غیر اصولی آن توسط یک تعمیرکار غیر حرفه‌ای می‌تواند موجب خرابی فلت آیپد شود.

نیروهای متخصص نمایندگی تعمیر آیپد اپل با نهایت دقت و حساسیت این دستگاه را باز کرده، مورد عیب‌یابی قرار می‌دهند و اگر مشکل از خرابی فلت آن باشد درصورت امکان آن را تعمیر می‌کنند اما در غیر این صورت مجبور به تعویض این قطعه می‌شوند.

3. تعمیر برد آیپد

برد، مادربرد، مین‌ برد و برد اصلی همه نام‌های مشترکی هستند که به یکی از مهم‌ترین قطعه‌های آیپد اختصاص داده می‌شود. دلیل اهمیت زیادی که برد آیپد دارد، این است که ارتباط بین تمامی اجزای این دستگاه دوست داشتنی را فراهم می‌کند؛ بنابراین بدیهی است که با خرابی این قطعه در عملکرد کل این دستگاه اختلال وارد شود.

جالب است بدانید که تمامی قطعات شامل: ترانزیستور، پردازنده، حافظه، خازن، IC و دیود تشکیل‌دهنده مادربرد آیپد هستند که خرابی هر یک از این قطعات می‌تواند کل مادربرد و سپس کل دستگاه آیپد را با مشکل روبه‌رو کند. از رایج‌ترین مشکلاتی که با خرابی مین برد آیپد در این دستگاه به وجود می‌آید می‌توان به خاموش شدن دستگاه، کار نکردن دوربین آن، هنگ کردن و … اشاره کرد.

درصورتی که با هر یک از این مشکلات در آیپد خود مواجه شدید، تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیر آیپد بسپارید. تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق و تعمیرات آیپد به صورت تخصصی، مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این دستگاه را برطرف می‌کنند.

4. تعمیر مدار شارژ آیپد

تعمیر مدار شارژ آیپد یک کار تخصصی است و بهتر است توسط کارشناسان انجام شود. خرابی مدار شارژ آیپد نشانه‌هایی دارد که از میان آنها می‌تواند به این موارد اشاره کرد: شارژر توسط آیپد شناسایی نمی شود، شارژر شناسایی می‌شود، اما آیپد از لوازم جانبی پشتیبانی (گاهی اوقات حتی با شارژر یا کابلی که قبلا کار می کرد نیز اتفاق می افتد)، iPad می گوید در حال شارژ است، اما در عمل شارژ شدن دستگاه اتفاق نمی افتد، آیپد اصلا روشن نمی شود، شارژ باتری بسیار سریعتر از حالت عادی است، شارژ شدن آیپدقبل از کامل شدن شارژ متوقف می شود، هنگامی که باتری از یک میزان خاص پایین‌تر می‌آید آیپد خاموش می‌شود، اتصال USB به کامپیوتر به طور کلی نامنظم و منقطع است.

در صورت مشاهده هر یک از این نشانه‌ها احتمالا نیاز به تعمیر مدار شارژ آیپد داشته باشید. البته ممکن است این اشکالات دلایل دیگری هم داشته باشند که تنها پس از عیب یابی آیپد می توان حکم به قطعی بودن علت خرابی داد. برای دریافت خدمات مرتبط با رفع این ایرادات می‌توانید به مرکز تعمیر آیپد مراجعه کنید.

5. تعمیر هارد آیپد

اگر منظور شما از تعمیر هارد آیپد، ارتقا آن است باید بدانید که هارد آیپدها قابل ارتقا نیست. تمامی قطعات موجود آیپد ثابت و غیرقابل تعویض هستند. بنابراین امکان تعمیر هارد و تعویض آن وجود ندارد. اگر منظور شما از تعمیر هارد، بازیابی اطلاعات آن است، خوشبختانه امکان بازیابی اطلاعات هارد آیپد وجود دارد.

اما برای این کار بهتر است صرفا به مراکز تخصصی بازیابی اطلاعات مراجعه کنید و از نرم افزارهای ارائه شده در اینترنت دوری کنید. استفاده از این نرم افزارها به ویژه اگر اطلاعات پاک شده برای شما مهم هستند، اصلا توصیه نمی‌شود. بهتر است پیش از هر گونه اقدامی در رابطه با هارد آیپد، دستگاه شما توسط تکنسین تعمیر آیپد مورد بررسی قرار گیرد.

6. تعمیر تاچ آیپد

یکی از کلافه‌کننده‌ترین مشکلاتی که می‌تواند در آیپد به وجود بیاید، خرابی تاچ این دستگاه می‌باشد چراکه عملاً استفاده از این دستگاه را غیرممکن می‌کند.

درصورتی که ضربه‌ای به آیپد وارد نشده باشد یا این دستگاه دچار آبخوردگی نشده باشد، عمدتاً مشکلات نرم‌افزاری هستند که موجب از کار افتادن تاچ آیپد می‌شوند؛ بنابراین خرابی این قطعه به عیب‌یابی دقیق نیاز دارد.

نیروهای ماهر نمایندگی رسمی اپل با عیب‌یابی دقیق این دستگاه به تعمیرات نرم‌افزاری یا سخت‌‌افزاری تاچ آن می‌پردازند و تمامی مشکلات آن را به صورت تخصصی برطرف می‌کنند.

7. تعمیر صفحه نمایش آیپد

تعمیر صفحه نمایش آیپد و تعویض آن یکی از رایج‌ترین و ساده‌ترین تعمیرات مرتبط با این دستگاه است. برای این کار کافی است شما یک صفحه نمایش جانبی را در اختیار داشته باشید. پس از تهیه صفحه نمایش، در ادامه می‌توانید با استفاده از تجهیزات خاص جهت تعویض آن اقدام نمایید. البته اگر تخصص این کار را ندارید، بهتر است برای تعمیر آیپد به مراکز تخصصی مراجعه نمایید. برای صرفه جویی در وقت و زمان بهتر است پیش از مراجعه به مراکز تعمیر، از موجود بودن صفحه نمایش سازگار با مدل دستگاه خود مطمئن شوید.

تعمیر آیپد ایر

اولین نسل تبلت آیپد ایر در سال 2013 عرضه شد. این تبلت از طراحی باریک‌تری نسبت به آیپد مینی برخوردار است. بنابراین اگر قصد خرید یک تبلت ارزان قیمت‌تر نسبت به آیپد پرو اپل را دارید که همچنان از سیستم عامل iPadOS برخوردار باشد و امکانات نسبتاً مناسبی را نیز ارائه کند، می‌توانید روی آیپد ایر حساب باز کنید. تعمیر آیپد ایر اپل نیز مانند دیگر مدل تبلت‌های این کمپانی دارای پیچیدگی‌های مهندسی است و نیاز به مهارت بالایی دارند. نمایندگی تعمیر تبلت اپل می‌تواند تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آیپد ایر شما را برطرف کند.

نمایندگی تعمیر تبلت اپل

نمایندگی تعمیر تبلت ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری تمامی مدل‌های تبلت در تمامی شعب خود است. شما می‌توانید برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر تبلت اپل خود به یکی از شعب ما مراجعه کرده و شاهد تعمیر همه جانبه دستگاه خود باشید. 

تعویض صفحه نمایش LCD / لمسی iPad، تعویض صفحه نمایش آیپد رتینا، جایگزینی و تعویض صفحه نمایش / صفحه نمایش اولد iPad، تعویض پورت شارژ آیپد، تعویض دوربین آیپد، تعمیر و تعویض پنل پشتی آیپد، تعمیر و تعویض دکمه پاور آیپد، تعمیر و تعویض اسپیکر / میکروفون آیپد، تعویض باتری آیپد، تعمیر و تعویض جک هدفون آیپد، تعمیر و تعویض داک شارژ آیپد برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر تبلت اپل است که تمامی آنها همراه با گارانتی معتبر تعمیر برای شما انجام می‌شود. ضمن آنکه امکان دریافت این خدمات به صورت تعمیر در محل نیز وجود دارد.

تعمیرات آیپد

تعمیر تبلت اپل

تعمیر تبلت اپل به تخصصی‌ترین شکل ممکن در نمایندگی تعمیرات اپل انجام می‌شود. تعمیرات انجام شده در این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه در بالاترین سطح کیفی انجام می‌پذیرد. جهت اطمینان خاطر مشتریان محترم نیز کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز، همراه با گارانتی معتبر انجام می‌شود.

گارانتی خدمات به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز مجددا به این مرکز مراجعه کرده و سرویس‌های دستگاه خود را بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای پیگیری نمایید.

ما مجرب ترین تکنسین های تعمیر آی پد را در اختیار داریم تا در کمترین زمان ممکن آی پد شما را تعمیر کنند. ما در سراسر تهران و کرج نمایندگی‌های داریم تا شما بتوانید بسته به محل خود به نزدیکترین شعبه مراجعه نمایید. 

به علاوه ما می‌توانیم به محل کار یا زندگی شما مراجعه کنیم و تبلت شما را در خانه یا محل کارتان تعمیر کنیم. تعویض صفحه نمایش شکسته، تعویض باتری، مشکلات شارژ، تعویض شیشه پشت شکسته، تعمیرات آسیب لیکوئید تبلت و موارد دیگر برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما است.

فیلم آموزش تعمیر آیپد اپل

در این فیلم آموزشی به شما نحوه ی تعمیر تبلت اپل (iPad) را نشان میدهیم؛ این فیلم آموزشی برای تعمیرکاران و همچنین آشنایی کاربران با نحوه تعمیرات تخصصی تبلت اپل آماده شده است:

مشکلات رایج آیپد apple

1. هنگ کردن آیپد

اگر آی پد شما هنگام استفاده هنگ می‌کند یا در اصطلاح فریز می‌شود، احتمالا ایراد از نرم افزار آن است. معمولا چنین مشکلاتی با بروز رسانی سیستم عامل برطرف می شوند؛ اما در صورت تداوم ایراد، ریستارت کردن تبلت را نیز امتحان کنید. 

بدین منظور، دکمه هوم و پاور را همزمان به مدت ۱۵ ثانیه نگه دارید تا دستگاه خاموش و روشن شده و راه اندازی گردد. اگر مشکل با این راهکارها برطرف نشد، نیاز به تعمیر تبلت به صورت تخصصی، توسط تعمیرکاران تبلت می باشد.

2. متوقف شدن برنامه‌ ها و بازی‌ ها در تبلت اپل

مسئله دیگر در تعمیر آیپد، توقف برنامه ها و بازی هاست. در این شرایط، اول برنامه یا بازی مورد نظر را ببندید و مجددا آنر ا اجرا کنید. سپس کش آیپد خود را پاک کرده و از وجود فضای حافظه کافی در دستگاه، مطمئن شوید. همچنین بد نیست که گوشی را یک بار ری استارت کرده و یا بازی یا اپلیکیشن را آپدیت نمایید.

3. خاموش شدن آیپد در زمان شارژ

اگر آیپد شما در حین شارژ خاموش می شود، ممکن است ایراد از باتری آن باشد. وجود هرگونه اختلال در باتری ممکن است به مرور زمان باعث بروز خرابی در سایر قطعات آن شود. بنابراین در اولین فرصت با واحد تعمیر آیپد تماس گرفته و اقدام به ترمیم یا تعویض باتری تبلت خود کنید.

4. درخواست مکرر پسورد اپل آیدی

یکی دیگر از مشکلات نرم افزاری آیپد، مربوط به اپل آیدی است که از مشکلات قدیمی سیستم عامل iOS است. اگرچه apple آپدیت های متعددی را منتشر کرده است، اما این مشکل همچنان مشاهده می شود. در برخی مواقع سیستم عامل به صورت مکرر از شما پسورد می‌خواهد و حتی بعد از اینکه شما پسورد را وارد کردید، مجددا درخواست رمز عبور، تکرار می شود. پیش از اقدام به تعمیر آیپد، اتصال اینترنت را چک کنید. سپس مطمئن شوید که سرورهای اپل در دسترس هستند.

تعمیر تبلت اپل

نمایندگی رسمی اپل

اگر به دنبال مرکزی معتبر هستید تا بتوانید از خدمات فروش و پس از فروش ویژه‌ای در زمینه خرید محصولات اپل برخوردار شوید یا اینکه تعمیر یکی از دستگاه‌های اپل را با خیال راحت به آن بسپارید، ما به شما نمایندگی رسمی اپل را معرفی می‌کنیم. نمایندگی اپل با برخوردار بودن از کارشناسان خبره در زمینه فروش انواع دستگاه‌های اپل در مدل‌های متعدد و همچنین تکنسین‌های متخصص در زمینه عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی دستگاه‌های اپل، خدمات فروش و تعمیرات تخصصی هر یک از دستگاه‌های اپل را به کاربران ارائه می‌دهد.

سوالات متداول کاربران تعمیر آیپد 

چگونه بفهمم آی پد من تعمیر شده است؟

در قدم اول جهت تشخیص آیپد تعمیر شده اگر شماره مدل آیپد با “F” شروع شود، این نشان می دهد که دستگاه در واقع یک بار بازسازی و تعمیر شده است. در قدم دوم تشخیص آیپد تعمیر شده بررسی تاریخ قطعات و سرویس‌های آیپد است که برای این کار به بخش About مراجعه کرده و در صورتی که آیپد تعمیر شده باشد قسمتی با نام PARTS AND SERVICE HISTORY نمایش داده می‌شود.

آیا تعمیر آیپد بهتره یا تعویض آن؟

در کل اگر هزینه تعمیرات، دو سوم قیمت آیپد شما باشد، ممکن است خرید آیپد جدید را در نظر بگیرید. با این حال، مهم نیست که هزینه تعمیر دستگاه شما چقدر است، باید اطلاعاتی را که ممکن است از دست بدهید نیز در نظر بگیرید. پاسخ به این سوال به موقعیت شما بستگی دارد. اگر از نظر عاطفی وابسته هستید، بودجه کمی دارید و غیره، تعمیر آیپد منطقی است.

تعمیر آیپد چقدر طول می کشد؟

اکثر تعمیرات ظرف 1 روز کاری تکمیل می شود، اما بسته به نوع تعمیرات مورد نیاز می تواند متفاوت باشد مانند تهیه قطعه، نوع خرابی و غیره.

4/5 (5 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *