اشتراک گذاری

پاک کردن تاریخچه مرورگر سافاری

مرورگر Safari به‌صورت پیش‌فرض بر روی تمامی دستگاه‌های هوشمند اپل نصب است و سیستم‌های این شرکت از سافاری برای مرور در اینترنت استفاده می‌کنند. این جستجوگر به دلیل محبوبیت بالا و ویژگی‌های خوبی که دارد توانسته در بین کاربران زیادی مورداستفاده قرار بگیرد. به‌طور مثال در هنگام جستجو کردن در اینترنت توسط مرورگر سافاری هیچ تبلیغ مزاحمت‌ آمیزی درگوشی شما باز نمی‌شود و این مرورگر می‌تواند از تبلیغات‌های مزاحمت‌آمیز در صفحه مرور شما جلوگیری کنید. در بعضی از مواقع کاربران نیاز پیدا می‌کنند که به هر دلیلی نسبت به پاک کردن تاریخچه مرورگر safari گوشی اپل خود اقدام کنند که در ادامه به راه‌حل این موضوع در وب‌سایت نمایندگی اپل خواهیم پرداخت.

پاک کردن تاریخچه مرورگر سافاری

نحوه پاک کردن تاریخچه مرورگر Safari در IOS

پاک کردن نتایج جستجو مرورگر Safari می‌تواند به بهبود عملکرد و سرعت این مرورگر در هنگام جستجو کمک کند و شمارا از اختلالاتی که ممکن است در طولانی‌مدت ایجاد شود آسوده‌خاطر نماید. درروش زیر با نحوه پاک کردن جستجوهای مرورگر سافاری یا تاریخچه آن در سیستم‌عامل IOS آشنا خواهید شد.

  1. ابتدا به بخش تنظیمات (Setting) مرورگر سافاری رجوع کنید.
  2. در میان گزینه‌هایی که به نمایش درآمده گزینه Safari را پیدا و آن را لمس کنید.
  3. در بخش جدیدی که برای شما بازشده گزینه Clear History and Website Data را بزنید.
  4. با زدن گزینه Clear History and Website Data تمامی اطلاعات مربوط به‌مرور شما در مرورگر Safari پاک خواهد شد.

نحوه پاک کردن تاریخچه مرورگر Safari در OS X

درصورتی‌که از مرورگر سافاری در سیستم‌عامل مک استفاده می‌کنید و نیاز دارید که نسبت به پاک کردن تاریخچه مرورگر سافاری خود اقدام کنید می‌توانید از طریق مراحل زیر این کار را انجام دهید.

  1. به تب Safari در سیستم مک بروید.
  2. بر روی گزینه Clear History and Website Data را کلیک کنید.
  3. در صفحه بازشده بازه زمانی که نیاز دارید نتایج آن پاک شود را انتخاب کنید.
  4. دکمه Clear History را بزنید.

بعد از انجام دادن این موارد شاهد خواهید بود که تمامی نتایج جستجو شده شما در بازه زمانی که انتخاب کردید پاک خواهد شد.

نمایندگی اپل ایران ، راه‌حل مشکلات شما

با توجه به این‌که شرکت اپل مجوزی را برای ایجاد نمایندگی‌های مختلف در ایران صادر نکرده است ازاین‌رو مرکز تعمیرات اپل این مشکل را حل کرده و برای کاربران و مشتریانی که از دستگاه‌های اپل استفاده می‌کنند یک مرکز معتبر و متخصص درزمینهٔ تعمیرات و فروش گوشی، لپ‌تاپ، کامپیوتر و دیگر دستگاه‌های اپل ایجاد کرده است.

تمامی کاربرانی که مشکلاتی درزمینهٔ‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دستگاه‌های اپل‌دارند می‌توانند با نمایندگی تعمیرات اپل ایران تماس گرفته تا در اسرع وقت مشکل آن‌ها به روشی مدرن و سریع رفع شود.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.