اشتراک گذاری

روش های فیلتر کردن پیام های آیفون

فیلتر کردن پیام های آیفون، قابلیتی است که به کاربران کمک می کند تا از شر تبلیغات آزار دهنده و پیامک های ناشناس خلاص شوند. شرکت اپل این قابلیت را به گونه ای ارائه کرده است که برای انجام آن و مسدود کردن پیام های تبلیغاتی نیازی به نصب اپلیکیشن های جانبی نیست. ارسال پیامک های انبوه، یکی از روش های شرکت ها برای تبلیغات است. 

اگرچه این پیامک ها می توانند شرکت ها را به مقصودشان برسانند، اما دریافت تعداد زیادی پیامک در طول روز برای بسیاری از کاربران آزار دهنده است. فیلتر کردن پیام ها در گوشی آیفون، کاربر را از دست پیامک های مزاحم و اعلان های آزاردهنده آنها نجات می دهد. در ادامه به بررسی نحوه انجام این کار می پردازیم. در صورتی که گوشی آیفون شما با هرگونه ایرادی مواجه شد، می توانید برای رفع آن به نمایندگی اپل در مرکز سخت افزار ایران مراجعه کنید.

این مطلب جذاب را از دست ندهید : اضافه کردن ویجت ها به صفحه اصلی آیفون

نحوه فیلتر کردن پیام های آیفون

این قابلیت نیاز به نصب اپلیکیشن مجزا نداشته و این قابلیت به صورت پیش فرض بر روی گوشی های اپل قرار دارد. فیلتر کردن پیام ها در گوشی آیفون بدین صورت است که گوشی دو لیست از مخاطبین شناخته شده و مخاطبین ناشناس تهیه می کند. مخاطبین ذخیره شده در حافظه به صورت خودکار به عنوان مخاطبین آشنا در نظر گرفته شده و پیام های دریافتی از این دسته مخاطبین نیز به لیست مخاطبین شناخته شده انتقال می یابند. 

اما شماره هایی غیر از مخاطبین گوشی به عنوان مخاطبین ناشناس در نظر گرفته می شوند و پیامک های دریافتی از این شماره ها نیز به لیست مخاطبین ناشناس انتقال پیدا می کند. در هنگام استفاده از این قابلیت، باید توجه داشته باشید که تمامی پیامک های حاوی کد یکبار مصرف نیز جزو پیامک های دریافتی از مخاطبین ناشناس قرار گرفته و به این گروه انتقال پیدا می کنند.

روش فیلتر کردن پیام ها در گوشی آیفون

فیلتر کردن پیام های آیفون، یکی از بهترین روش ها برای مدیریت پیام های دریافتی و خلاصی از شر پیامک های مزاحم تبلیغاتی است. روش فیلتر کردن پیام ها در گوشی آیفون به صورت زیر است:

  • در ابتدا لازم است به بخش تنظیمات گوشی بروید.
  • گزینه filter unknown senders را پیدا کرده و آن را فعال کنید.
  • حال به برنامه messages بروید.
  • در این مرحله در صورتی که مراحل به درستی انجام شده باشند، باید دو لیست مجزا تحت عنوان های known senders و unknown senders مشاهده کنید.
  • با انتخاب هر یک از این لیست ها می توانید به پیام های دریافتی آن دسته دسترسی پیدا کنید.

روش خارج کردن شماره های مسدود شده در iphone

گاهی اوقات ممکن است کاربر به یک پیامک به خصوص از لیست پیامک های مخاطبین ناشناس نیاز داشته باشد و بخواهد این پیامک را به لیست مربوط به مخاطبین شناخته شده انتقال دهد. برای انجام این کار و غیرفعال کردن قابلیت فیلتر کردن پیام های آیفون برای یک شماره، باید شماره مخاطب مورد نظر خود را بر روی گوشی به عنوان یک مخاطب ذخیره کنید. 

به این ترتیب این مخاطب به لیست مخاطبین شناخته شده انتقال پیدا کرده و پیامک های دریافتی از آن نیز در دسته مربوط به این مخاطبین نمایش داده می شوند. یکی دیگر از روش های حذف قابلیت فیلتر کردن پیام ها در گوشی آیفون برای یک شماره خاص، بدین صورت است که یک پیام به شماره مورد نظر خود ارسال کنید. بدین ترتیب گوشی به صورت خودکار این شماره را در دسته مخاطبین شناخته شده طبقه بندی می کند.

3/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *