اشتراک گذاری

اپل آیدی کارتی

اپل آیدی کارتی برای استفاده بیشتر کاربران محصولات اپل جهت ساخت اکانت مورد استفاده قرار می گیرد. برای دسترسی به امکانات گسترده محصولات اپل نیاز به ساخت اکانت در گوشی اپل است. تحریم های اخیر علیه کشورمان متاسفانه ساخت اکانت را با مشکلاتی همراه کرده است که به راحتی نمی توان در این مدل گوشی ها اقدام به ساخت اکانت کرد. با توجه به مشکلات عدم دسترسی آسان در ساخت اکانت در اپل، فروشندگان این محصولات با چاپ کردن کاغذهای شکیل و جذاب به عنوان اپل آیدی به مشتریان خود با دریافت مبلغی بالا به مشتریان محصولات اپل می فروشند. بر روی این کارت اطلاعاتی در رابطه با ساخت اکانت از جمله ایمیل، رمز عبور ایمیل و برخی از سوالات امنیتی چاپ شده است تا کاربران با دسترسی به این اطلاعات بتوانند در گوشی های خود اکانت بسازند. در این مقاله از نمایندگی تعمیرات اپل ما قصد داریم مزایای اپل آیدی کارتی  و  همچنین معایب استفاده از آن را نیز برای شما بیان کنیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه شوید.

مزایای خرید اپل آیدی کارتی

مزایای خرید اپل آیدی کارتی

یکی از مهمترین مزیت خرید این کارت این است که افراد مسن و همچنین کسانی که اطلاعات زیادی در رابطه با نحوه ساخت اکانت در گوشی همراه خود ندارند می توانند با استفاده از این کارت اقدام به ساخت اکانت در گوشی همراه خود کنند. ساخت اکانت با استفاده از اپل آیدی کارتی روش بسیاری راحتی در ساخت اکانت در گوشی های اپل است که می توان با ساخت اکانت از امکانات گسترده در این محصولات بهره مند شد. در کنار این مزایای مطلوب آن می توان به برخی از معایب آن نیز اشاره کرد که بهتر است با در نظر گرفتن مزایا و معایب آن اقدام به خرید آن کنید.

معایب اپل آیدی کارتی

یکی از معایب اپل آیدی های کارتی این است که از شخص سازی و حفظ اطلاعات ساخت اکانت بی بهره هستند در واقع با ساخت اپل آیدی به روش اصلی نیاز به وارد کردن اطلاعاتی ازجمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و دیگر سوالات امنیتی است که در این روش همه این اطلاعات به صورت محرمانه انجام می شود.

به اعتقاد کارشناسان تعمیرات آیفون از معایب دیگر اپل آیدی کارتی این است که شما علاوه بر پرداخت هزینه بالا ی لوازم جانبی دستگاه اپل با خرید اپل آیدی کارتی مجبور هستید هزینه ای گزاف به فروشندگان پرداخت کنید. از طرفی مشکلات امنیتی نیز در این رابطه وجود دارد که حریم شخصی افراد را به خطر می اندازد.

حذف اپل آیدی کارتی

در صورت گم شدن اپل آیدی کارتی به ناچار مجبور به حذف آن از گوشی خواهید شد که عملیات حذف آن از طریق IMEI و سرویس iCloud انجام می گیرد. خاطر نشان می کنیم که این عملیات برای مواقعی است که اپل آیدی کارتی قفل نشده است اما برای حذف اپل آیدی که قفل شده باید هزینه ای بالایی پرداخت کنید.

ابتدا از قسمت Settings باید  Apple ID را باز کرده و  گزینه iCloud را کلیک کنید، سپس در قسمت مربوطه  گزینه Find my phone را از حالت فعال بیرون آورید. در صورت عدم غیر فعال شدن گزینه Find my phone

یک بار اپل آیدی را ریکاروری کنید و پسورد جدید به آن بدهید دقت داشته باشید که بعد از ریست فکتوری در این صورت گوشی شما دیگر فعال نخواهد شد و شما در این مرحله می توانید icloud  را حذف کنید.

3.7/5 (3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *