اشتراک گذاری

تعمیرات آیفون

تعمیر آیفون با گارانتی رسمی ، 24 ساعته ؛ تحویل درب منزل همراه با پیک رایگان و مشاوره ی رایگان پیش از تعمیرات انجام می شود. آیفون های اپل از خصوصیات نرم افزاری و سخت افزاری با کیفیتی برخوردار هستند که می توانند بی وقفه بدون هیچ نقصی به فعالیت خود ادامه دهند. اما به هر حال این گوشی های جذاب و پر فروش نیز مانند سایر دستگاه های دیجیتال ممکن است بر اثر عواملی چون ضربه، آبخوردگی و حمله ی ویروس ها دچار اختلال شوند. در این بین شناسایی یک مرکز تعمیراتی معتبر و مجاز برای تعمیرات آیفون موضوع بسیار مهمی است. 

متاسفانه قطعات تقلبی برای تعویض بخش های مختلف گوشی های اپل به وفور در بازار دیده می شوند. مراکز تعمیراتی نامعتبر از لوازم جانبی تقلبی استفاده می کنند. اما نمایندگی تعمیر آیفون اپل ، دارای مجوز رسمی تعمیرات آیفون در کشور عزیزمان ایران است. ما در این مجموعه به رفاه و آسایش شما اندیشیده و کلیه ی مراحل ترمیم و بازیابی آیفون های اپل را در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می دهیم.

تعمیرات آیفون

تعمیر آیفون در محل

یکی از خدمات مرکز تعمیر آیفون، اعزام تکنسین به محل به جهت بررسی و تحویل گرفتن گوشی های شما است. چنانچه شما نمی توانید به یکی از شعب مرکز ما مراجعه کنید، کافی است تماس گرفته تا پس از ثبت درخواست، تکنسین در محل حاضر شود. 

چنانچه ایراد گوشی نیاز به تجهیزات تخصصی داشته باشد، تکنسین گوشی را پذیرش کرده و با خود به کارگاه خواهد برد. گاهی هم ممکن است ایراد ساده یا نرم افزاری باشد که به طور کامل در محل انجام خواهد شد. در هر صورت شما باید ابتدا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان تماس ، راهنمایی های لازم را در این خصوص ارائه دهند.

خدمات تخصصی مرکز تعمیرات آیفون

گستره ی خدمات تخصصی تعمیرات آیفون بسیار وسیع بوده و به تک تک ورژن های مختلف گوشی های قدیم و جدید اپل اختصاص می یابد. با حضور در این نمایندگی دیگر تجربه ی استفاده از گوشی بی نقص دور از تصور نخواهد بود.

 ما با شعب متعدد در جای جای ایران کنار شما هستیم. فرقی ندارد اختلال وارده بر گوشی اپل ریشه ی نرم افزاری داشته باشد یا سخت افزاری. تمامی ایرادات سیستماتیک موبایل های apple در نمایندگی تعمیر آیفون اپل قابل حل است.

 تعمیر و تعویض ال سی دی، بازیابی عملکرد تاچ، رفع مشکل هنگ کردن و روشن نشدن گوشی، تعمیر دوربین سلفی و اصلی، بازیابی کارایی اسپیکر، تعمیر مدار شارژ و سوکت مربوطه برخی از خدمات مرکز تعمیر آیفون می باشند. لازم به ذکر است که کلیه ی سرویس ها و خدمات تخصصی این مجموعه به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شوند.

هزینه تعمیر آیفون اپل

نمایندگی تعمیرات آیفون کلیه ی عیوب ریز و درشت این دسته از محصولات اپل را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی تعمیر می نماید. کارشناسان ما کوچک ترین ایرادات ساختاری گوشی های اپل را نیز شناسایی کرده و مراحل بازیابی و ترمیم را براساس پارامترهای اصولی و استاندارد کمپانی اپل طی می کنند.

 گارانتی و ضمانت نامه های این مجموعه نیز اصالت و کیفیت خدمات تعمیراتی انجام شده را تضمین می کند. می توانید مطمئن باشید که پس از مراجعه به نمایندگی تعمیر گوشی آیفون، دستگاه بازیابی شده مطابق با کارکرد اولیه ی سیستم نو به فعالیت خود ادامه دهد.

هزینه تعمیر آیفون

تعمیر و رفع مشکلات رایج گوشی های آیفون 

آیفون های اپل حتی با وجود تفاوت های ساختاری خود با سایر گوشی های بازار، دارای مشکل منحصر به فردی نیستند. ایرادات و مشکلات احتمالی این دسته از محصولات اپل عموما در اثر بی احتیاطی های کاربران رخ داده و فارغ از نوع و برند سازنده می باشند. در واقع مشکلات رایج گوشی های اپل همان ایرادات متداولی می باشد که بر تمامی موبایل های هوشمند امروزی وارد است. برخی از این مشکلات عبارتند از:

رفع مشکل روشن نشدن آیفون

شاید از نظر کاربر هیچ مشکلی بالاتر از روشن نشدن گوشی نباشد. اما این مسئله می تواند دلایل بسیار کوچکی هم داشته باشد که با اندکی توجه برطرف می شود. اگر شارژر گوشی شما به نظر فرسوده می رسد، ممکن است مشکل روشن نشدن آیفون اپل با یک تعویض کابل شارژ از بین برود. 

شارژرهای آیفون دارای ساختار ظریف و حساسی هستند که بر اساس گفته ی کمپانی اپل با فرمولی تجزیه پذیری ساخته شده اند تا کمتر به محیط زیست آسیب بزنند. بنابراین اگر چند سالی می شود که از یک شارژر استفاده می کنید، باید یک کابل اورجینال دیگر برای گوشی خود تهیه کنید. 

خرابی برد اصلی، اختلالات درونی باتری، حضور ویروس بد افزارهای مخرب و آبخوردگی گوشی نیز دلایل پیچیده و فنی روشن نشدن آیفون هستند. مرکز تعمیرات آیفون چنین ایراداتی را تحت نظر کارشناسان و مهندسین مجرب به بهترین شکل ممکن مرتفع می سازد.

تعمیر دوربین آیفون

دوربین یکی از قابلیت های اصلی و جذاب گوشی های اپل است. کیفیت دوربین آیفون در حدی بالاست که می تواند به راحتی با بسیاری از دوربین های دیجیتال رقابت کند. بنابراین از کار افتادگی دوربین گوشی اپل آن هم برای کاربرانی که به کیفیت این دوربین ها عادت داشته اند، مشکل بسیار بزرگی است. 

تار بودن تصاویر ثبت شده، باز نشدن برنامه ی دوربین، بسته شدن خود به خود برنامه ی دوربین، ثبت هاله های نورانی در تصاویر، نمایش پیغام پر بودن حافظه در حالی که حافظه ی گوشی خالی است و البته شکستگی لنز مسائلی هستند که در راستای از کار افتادگی دوربین گوشی رخ می دهند. رفع این مشکلات نیازمند تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری خاصی می باشد که از عهده ی کاربران عادی خارج است.

 مرکز تعمیرات آیفون کلیه ی اختلالات ریز و درشت دوربین گوشی های اپل را با اعمال مراحل تخصصی عیب یابی برطرف می نماید. خاطرنشان می نماییم که در صورت تعویض لنز دوربین، از نمونه ی اورجینال کمپانی اپل استفاده خواهد شد.

تعمیرات عدم واکنش تاچ آیفون به اثر انگشت کاربر

بدون فعالیت تاچ نمی توان هیچ بهره ای از ساختار سیستماتیک گوشی و قابلیت های گوناگون آن برد. خرابی تاچ عموما در اثر اتفاقاتی چون اصابت ضربه به گوشی، پرت شدن آن از ارتفاع و یا پیدایش معضل آبخوردگی رخ می دهد.

 البته در این میان نباید دلایل نرم افزاری را هم نادیده گرفت. اما زمانی تعویض تاچ ضرورت می یابد که سخت افزار این بخش از گوشی دیگر قدرتی برای ادامه ی فعالیت خود نداشته باشد. به هر حال مشکل هر چه که باشد در مرکز تعمیرات آیفون اپل  قابل حل است.

تعمیر دوربین آیفون یکی دیگه از خدمات واحد تعمیرات آیفون در نمایندگی اپله. قطعات مورد استفاده اورجینال و با گارنتیه. همین حالا با ما تماس بگیر😉

تعمیر شارژ نشدن گوشی آیفون

گاهی ممکن است با زدن گوشی اپل به منبع انرژی با مشکل شارژ نشدن موبایل روبه رو شوید. این مشکل می تواند دلایل متعددی داشته باشد. باتری گوشی های موبایل قطعه ی مصرفی آن ها هستند که دارای عمر محدود و تعیین شده ای می باشند. این طول عمر محدود با استفاده ی نادرست کاربر کم تر و کم تر می شود.

 بنابراین بهتر است همواره در نگه داری صحیح از باتری گوشی موبایل کوشا باشید. استفاده از موبایل در حال شارژ و یا اتصال طولانی مدت دستگاه به شارژر می تواند به خرابی باتری و از کار افتادگی آن ختم شود. شارژ نشدن گوشی علاوه بر ایرادات داخلی باتری احتمال دارد ریشه در خرابی سوکت شارژ و آلودگی آن نیز داشته باشد. 

می توانید با استفاده از اسپری های هوای فشرده و گوش پاک کن به آرامی آلودگی های این بخش از گوشی را بیرون بکشید تا باری دیگر دستگاه شارژ شود. خرابی سوکت در نمایندگی تعمیرات آیفون با صرف مدت زمان کوتاهی از بین می رود.

تعمیر دکمه هوم گوشی آیفون

دکمه هوم گوشی آیفون ممکن است به هر دو دلیل نرم افزاری و سخت افزاری دچار ایراد شود. گاهی زمانی که گوشی ویروسی شده یا حافظه آن پر شده است، می بینیم که دکمه هوم کار نمی کند. حتی دیده شده پیام های اخطاری هم با فشردن آن نمایش داده می شود. در این صورت راهی جز بررسی دقیق نرم افزاری نیست.

همچنین ایرادات سخت افزاری از جمله خراب شدن اتصالات دکمه هوم، منجر به کار نکردن آن می شود. در این صورت تکنسین باید دستگاه را باز کرده و قطعه را بررسی کند. چنانچه امکان تعمیر وجود داشته باشد، این کار انجام خواهد شد. در غیر این صورت دکمه باید تعویض شود. البته تعمیرات آیفون مربوط به خرابی دکمه هوم، اغلب به راحتی انجام می شوند و جای نگرانی نیست که مشکل رفع نشود.

تعمیر دکمه هوم گوشی آیفون

تعمیر برد آیفون

برد آیفون قطعه اصلی آن است که تمام اجزا و قطعات دیگر به کمک آن به یکدیگر متصل شده و از پردازنده دستور می گیرند. چنانچه این قطعه دچار ایراد شود، نشانه های مختلفی مثل از کار افتادن تاچ، کار نکردن صحیح برنامه ها، پردازش کند و ضعیف و غیره نمایان می شوند. درواقع ایراد در برد بسیار کلی است و می تواند هر مشکلی را به همراه داشته باشد.

 از این رو باید تعمیرات برد آیفون خود را به افراد متخصص بسپارید تا بتوانند به درستی ایراد را تشخیص دهند. در غیر این صورت افراد ناآشنا ممکن است تصور کنند خرابی تاچ، به دلیل ایراد در پنل تاچ است که همیشه این طور نیست.

تعمیر ال سی دی آیفون

اگر آیفون یا هر گوشی دیگری نتواند تصاویر را به درستی نشان دهد، عملاً بی فایده خواهد بود. متأسفانه اغلب ایرادات مربوط به ال سی دی به دلیل ضربه یا آبخوردگی ایجاد می شوند. در این صورت اگر پنل شکسته باشد یا مقدار زیادی مایعات به آن نفوذ کرده باشد، ممکن است قابل تعمیر نباشد. 

به این ترتیب روند تعمیر آیفون با ال سی دی معیوب، با تعویض قطعات آسیب دیده ادامه پیدا خواهد. به یاد داشته باشید که تاچ پنل دستگاه نیز بخشی از این ال سی دی است. اگر شکستگی و آسیب آن زیاد باشد، به احتمال زیاد این قطعه نیز دچار ایراد شده و دیگر کار نمی کند.

نحوه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی موبایل اپل مقاله ای که پیشنهاد می شه خوندنش و از دست ندی!

تعمیر آیفون با مشکل اسپیکر

در مورد کار نکردن اسپیکر آیفون، اگر مطمئن هستید که ضربه ای به دستگاه وارد نشده یا دچار آبخوردگی نشده است، یک بار دستگاه را خاموش و روشن کنید. گاهی تداخلات نرم افزاری، مانع عملکرد صحیح اسپیکر می شوند. البته این در حالی است که صدا قطع و وصل می شود یا اصلاً صدایی شنیده نمی شود.

چنانچه صدای اسپیکر گوشی اپل شما با خش خش همراه است، یا این قطعه آلوده شده که باید تمیز شود یا اینکه آسیب فیزیکی دیده است. در مورد دوم بعضاً نیاز به تعویض وجود دارد. تشخیص اینکه کدام روش برای تعمیر آیفون در این شرایط مناسب تر است برعهده تکنسین است. باید اجازه دهید دستگاه به خوبی عیب یابی شود. همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم، برخی مشکلات از خرابی برد نشآت می گیرند و ارتباط مستقیمی به خود قطعه معیوب ندارند.

تعمیر فلت آیفون

بروز ایراد در فلت گوشی نیز می تواند کاربر را مجبور به تعمیر آیفون نماید. این قطعه همراه با یک سری قطعات دیگر بر روی برد منطقی یا لاجیک قرار می گیرد و به همین علت در صورتی که این قطعه خراب شود، کاربر دیگر قادر به خاموش و روشن کردن گوشی با دکمه پاور نخواهد بود. 

در صورت بروز ایراد در این قطعه برای رفع اشکال و تعمیر گوشی آیفون اس بهتر است که نسبت به تعویض فلت اقدام نمایید تا مشکلات به وجود آمده به طور کامل رفع شوند و بتوانید با خیال راحت از گوشی خود استفاده نمایید.

تعمیر باتری موبایل اپل 

اگر پس از مدت زمانی استفاده از گوشی متوجه شدید که باتری دیگر مانند قدیم شارژدهی نداشته و ظرفیت نگهداری شارژ را از دست داده است؛ این نشانه به شما خبر می دهد که زمان تعویض باتری موبایل آیفون فرا رسیده است.

این مشکل اجتناب ناپذیر بوده و برای تمامی گوشی های تلفن همراه رخ می دهد. علاوه بر آن مورد بعدی که باید نسبت به آن هوشیار بوده و در صورت بروز نسبت به تعمیر آیفون اقدام کنید، باد کردن و تورم باتری است. 

این مشکل نیز می تواند علل مختلفی داشته باشد و در صورت بروز باید در اسرع وقت برای تعمیر گوشی آیفون خود به مراکز مجاز مراجعه نمایید. هزینه تعویض باتری چندان زیاد نبوده و در کمتر از چند ساعت نیز قابل انجام است. تنها نکته مهمی که در طی فرآیند تعمیر و تعویض باتری موبایل آیفون  اس باید به آن توجه داشته باشید اصل بودن باتری جایگزین است.

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی آیفون

افتادن گوشی یا ضربه خوردن آن می تواند موجب بروز ایرادات بسیار زیادی شود که یکی از آن ها شکستن صفحه نمایش است. متاسفانه باید گفت که تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی آیفون نیز مانند تعمیر برد، جزو مراحل پر هزینه تعمیر آیفون است. 

البته در این مورد نیز به دلیل کوچک بودن صفحه نمایش می توان گفت که هزینه این سری تعمیرات نسبت به مدل های جدیدتر و با صفحه نمایش بزرگ تر کمتر است. تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی جزو تعمیرات زمان بر نبوده و در کمتر از چند ساعت قابل انجام است. 

ممکن است در برخی شرایط خود فرد نیز با داشتن دانش فنی و ابزارآلات لازم قادر به تعویض ال سی دی گوشی باشد. اما به دلیل حساسیت بالای این قطعه و نیاز به تجربه در این زمینه، توصیه اکید ما این است که اگر با مشکل شکستگی ال سی دی گوشی مواجه شدید برای تعمیر گوشی آیفون  خود صرفا به مراکز معتبر مراجعه کنید.

فروش و تعمیر محصولات اپل با گارانتی

نمایندگی مجاز اپل مجموعه ای فوق تخصصی است که در دو حوزه ی فروش و تعمیر محصولات اپل فعالیت می کند. خدمات این مرکز به تمامی تولیدات کمپانی محبوب اپل از جمله مک بوک، آیفون، اپل واچ و … اختصاص می یابد. 

با حضور در نمایندگی رسمی اپل هر محصولی از این برند را با قیمتی مناسب تهیه کنید و یا از ایرادات سیستماتیک آن ها رهایی بیابید. کارشناسان و متخصصین واحد تعمیرات نمایندگی اپل با تکیه بر دانش فنی به روز خود و به کارگیری تجهیزات کاری مدرن، کلیه ی مشکلات و اختلالات محصولات اپل را براساس پارامترهای استاندارد تعمیر کرده و به همراه گارانتی عرضه می دارند.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *