اشتراک گذاری

برنامه پخش زنده تلویزیون برای آیفون

آیفون به عنوان یکی از پرکاربردترین دستگاه‌ های هوشمند در جهان، به کاربران امکانات فراوانی را ارائه می ‌دهد. علاوه بر قابلیت‌ های مختلف ارتباطی و سازماندهی زندگی روزمره، این دستگاه هوشمند اکنون به کاربران این امکان را می‌ دهد تا تجربه تماشای تلویزیون را به صورت زنده در آیفون خود داشته باشند. در این مقاله ی نمایندگی اپل ، به معرفی و بررسی برنامه ‌های پخش زنده در آیفون می‌ پردازیم و امکانات هر یک را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می دهیم.

برنامه پخش زنده تلویزیون برای آیفون

این مقاله نکات جالب و جدیدی را شرح می دهد : اتصال آیفون به تلویزیون

برنامه های پخش زنده در آیفون

بطور کلی برنامه های بسیار زیاد در این رابطه وجود دارند. از جمله این برنامه ها می توان به:

  • برنامه های پخش زنده معروف ( YouTube TV، Sling TV و Philo TV )
  • برنامه های پخش زنده هجیز که برنامه های پخش زنده هجیز با محتوای اصلی ( Hulu + Live TV و Apple TV+ )
  • برنامه های پخش زنده مربوط به شبکه های تلویزیونی
  • برنامه های پخش زنده رایگان ( Pluto TV)

در ادامه  به بررسی هر یک از برنامه ها می پردازیم و به صورت تخصصی آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

1. پخش زنده با استفاده از برنامه ‌های مشهور

یکی از راه ‌های اصلی برای تماشای پخش تلویزیون زنده بر روی آیفون، استفاده از برنامه ‌های مشهور است. برخی از این برنامه ‌ها شامل YouTube TV، Sling TV و Philo TV هستند. هرکدام از این برنامه‌ ها ویژگی ‌ها و کانال‌ های متفاوتی را ارائه می‌ دهند که به کاربران امکان دسترسی به محتوای مورد علاقه خود را می‌ دهد.

پخش زنده در آیفون با استفاده از برنامه ‌های مشهور

2. استفاده از برنامه ‌های هجیز

از دیگر برنامه های پخش زنده در آیفون مربوط به استفاده از برنامه های هجیز است. برخی از برنامه ‌های پخش زنده تلویزیون برای آیفون، هجیزها هستند که به کاربران امکان مشاهده زنده برنامه ‌ها و شبکه‌ های تلویزیونی را فراهم می ‌کنند.  این برنامه‌ ها اغلب با امکانات ضبط، توقف موقت و امکانات مشابه همراه هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی ارتقا حافظه آیفون این مقاله را بخوانید: آیا ارتقای حافظه آیفون امکان پذیر است؟

3. برنامه ‌های هجیز با محتوای اصلی

برخی از برنامه ‌های پخش زنده تلویزیون برای آیفون همراه با محتوای اصلی مانند Hulu + Live TV و Apple TV+ ارائه می‌ شوند. این برنامه ‌ها علاوه بر ارائه کانال‌ های زنده، امکان مشاهده سریال ‌ها و فیلم ‌های نسخه اصلی را نیز فراهم می‌ کنند. اگر به دنبال یک برنامه آیفون هستید که هم از پخش زنده تلویزیون و هم محتوای اصلی پشتیبانی کند، گزینه های متفاوتی خواهید داشت.

برانامه هولو + لایو تی‌ وی یک گزینه عالی برای این موضوع است. این برنامه همچنین کانال‌ های زنده مانند یوتیوب تی‌ وی، اسلینگ تی‌ وی و غیره را نیز پخش می ‌کند. برنامه هولو (متعلق به دیزنی) همچنین می ‌توانید با برنامه دیزنی + و ESPN+ این امکانات را دریافت نمایید.

دیزنی همچنین از شبکه‌ های اصلی مانند ABC، فاکس، و نشریه ملی جغرافیا نیز پشتیبانی می کند. بنابراین کانال‌ هایی که ارائه می‌ دهد کمتر از تغییرات دیگر برنامه‌ های پخش زنده در آیفون هستند.

برنامه هولو + لایو تی‌ وی در حال حاضر80 کانال تلویزیونی را ارائه می‌دهد. البته شما با دریافت خرید اشتراک برنامه امکان دسترسی به این قابلیت ها را خواهید داشت و می توانید از طریق قابلیت اسکرین میرور یا حالت آینه ای تصویر آیفون خود را به تلویزیون خود انتقال دهید.

برنامه ‌های هجیز با محتوای اصلی

4. استفاده از برنامه های مربوط به شبکه‌ های خاص

شرکت‌ ها و شبکه‌ های تلویزیونی معروف، برنامه ‌های خود را برای تلویزیون پخش زنده از طریق برنامه ‌های اختصاصی ارائه می‌ دهند. مثال ‌هایی از این برنامه ‌ها شامل Peacock از شبکه NBC و Paramount+ از کمپانی Paramount هستند. هرچه بیشتر استودیو ها به تولید برنامه های مستقل برای نمایش محتوای اصلی و پخش زنده می‌ پردازند، امکان دسترسی به برنامه ها و سریال های مورد علاقه کاربران افزایش پیدا می کند.

بسیاری از برنامه های پرطرفدار را در برنامه پیکاک پیدا خواهید کرد و سریال ها و برنامه های تولیدی برند پارامونت را در برنامه پارامونت+ خواهید یافت. با این حال، این برنامه‌ ها محتوای پخش زند تلویزیون را نیز ارائه می‌دهند.

البته برای این اقدام نیاز است تا برای دستگاه آیفون خود اشتراک مشخص برنامه را دریافت و خریداری نمایید. آنگاه می‌توانید کانال‌ های زنده از جمله NBC و The Hallmark Channel را روی آیفون خود تماشا کنید. برنامه پیکاک همچنین بسیاری از اخبار و برنامه های ورزشی را نیز ارائه می‌ دهد.

این مقاله را از دست ندهید : علت باز نشدن عکس در واتساپ ایفون

5. استفاده از برنامه های رایگان پخش زنده تلویزیون

برخی از برنامه ‌های پخش زنده تلویزیون رایگان بوده و تبلیغات را به عنوان منبع درآمد خود استفاده می‌ کنند. Pluto TV و Tubi از جمله این برنامه ‌ها هستند که امکان دسترسی به کانال‌ ها و شبکه‌ های مختلف را بدون هزینه فراهم می‌ کنند.

با پیشرفت تکنولوژی، تماشای پخش زنده در آیفون به سرعت به یکی از نیازهای روزانه کاربران تبدیل شده است. در چند سال اخیر با دستیابی به برنامه ‌های تلویزیونی تبلیغاتی، این برنامه‌ ها یک قسمت از بازار پخش زنده در آیفون را به خود اختصاص داده ‌اند.

این خدمات به کاربران اجازه می‌ دهند که پخش زنده را به صورت رایگان تماشا کنند و در برخی از آن‌ ها حتی نیاز به ثبت‌ نام نخواهید داشت. شما می ‌توانید این برنامه ها را از App Store در گوشی تلفن همراه آیفون خود نصب کرده و به سادگی به تماشای پخش زنده شبکه های تلویزیون مورد نظر خود در گوشی آیفون بپردازید.

6. دو برنامه محبوب  Pluto TV و Tubi

دو برنامه محبوب در این زمینه شامل Pluto TV و Tubi هستند. هر دو این برنامه ها به صد ها کانال تلویزیون زنده رایگان دسترسی دارند. اگرچه شما باید از تعداد زیادی تبلیغات عبور کنید، ام دسترسی به شبکه و برنامه های مورد علاقه خود خواهید داشت و می توانید در هر مکان به تماشای زنده برنامه ها و سریال های مورد علاقه خود بپردازید.

برخی از این کانال‌ ها بسیار خاص هستند و ممکن است بصورت 24 ساعته به بخش برنامه مورد علاقه شما بپردازند. انتخاب برنامه‌ های مناسب و متناسب با سلیقه و نیازهای شخصی، تجربه تماشای پخش زنده تلویزیون را برای کاربران به یک تجربه لذت ‌بخش و کارآمد تبدیل کرده است. امکانات متنوع این برنامه ‌ها، کاربران را قادر به دسترسی آسان و استفاده از برنامه ها در اوقات فراغت خود می کند.

استفاده از برنامه های رایگان پخش زنده تلویزیون

اینو بخون حتما به کارت میاد : فارسی کردن کیبورد آیفون

7. استفاده از برنامه Apple TV

یک چیزی که اپل در آن بسیار خوب عمل می‌ کند، اتصال بی‌دردسر بین برنامه ‌ها و محصولات مختلف خود است، بنابراین، اپل تی ‌وی بسیار مناسب آیفون شماست. همانند دستگاه اپل تی‌ وی، این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که کانا‌ل هایی مانند پارامونت+ را به آیفون خود اضافه کنید تا بتوانید تلویزیون زنده را در گوشی همراه خود داشته باشید.

اپل همچنین امیدوار است تا توجه کاربران خود را به محتوای اصلی آیفون تی ‌وی+ جلب کند و برخی از رقبای اصلی خود را نیز به زندگی ورزشی متصل کند. تا کنون، بزرگترین برنامه ورزشی آن پخش بازی‌ های لیگ فوتبال حرفه‌ای (MLS) است.

با برنامه اپل تی ‌وی، می ‌توانید هر بازی MLS را به صورت زنده تماشا کنید. اپل همچنین در زمینه بازی های ورزش بیسبال پیشرفت کرده و پخش مجدد و پوشش اختصاصی بازی های  بیسبال را نیز ارائه می ‌دهد. شما قابلیت تماشای پخش زنده تلویزیون را از طریق چندین راه فراهم ‌کنید.

از استفاده از برنامه های تلویزیون زنده گرفته تا استفاده از برنامه‌ های هجیز و حتی خدمات استریمینگ زنده با تبلیغات رایگان، گستره گزینه‌ های شما وسیع است. با توجه به نیازها و سلیقه‌ های خود، می‌ توانید برنامه مناسب خود را انتخاب کنید و از پخش زنده در آیفون لذت ببرید.

گزینه ‌های رایگان نیز وجود دارند که به شما این امکان را می‌ دهند که بدون هزینه برنامه های مورد علاقه خود را مشاهده کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که برخی از برنامه ‌ها به تبلیغات وابسته هستند و در حین تماشا تبلیغات ممکن است نمایش داده شود.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *