اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

مرکز تعمیرات آیفون

اپل برند بسیار قدرتمندی می باشد که سال هاست با گوشی های مدرن و جذاب خود طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. آیفون های اپل از خصوصیات نرم افزاری و سخت افزاری با کیفیتی برخوردار هستند که می توانند بی وقفه بدون هیچ نقصی به فعالیت خود ادامه دهند. اما به هر حال این گوشی های جذاب و پر فروش نیز مانند سایر دستگاه های دیجیتال ممکن است بر اثر عواملی چون ضربه، آبخوردگی و حمله ی ویروس ها دچار اختلال شوند. در این بین شناسایی یک مرکز تعمیراتی معتبر و مجاز برای تعمیرات آیفون موضوع بسیار مهمی است. متاسفانه قطعات تقلبی برای تعویض بخش های مختلف گوشی های اپل به وفور در بازار دیده می شوند. مراکز تعمیراتی نامعتبر از لوازم جانبی تقلبی استفاده می کنند. اما مرکز تعمیر آیفون، نمایندگی رسمی این برند محبوب در کشور عزیزمان است. ما در این مجموعه به رفاه و آسایش شما اندیشیده و کلیه ی مراحل ترمیم و بازیابی آیفون های اپل را در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می دهیم.

خدمات تخصصی مرکز تعمیرات آیفون

گستره ی خدمات تخصصی مرکز تعمیرات آیفون بسیار وسیع بوده و به تک تک ورژن های مختلف گوشی های قدیم و جدید اپل اختصاص می یابد. با حضور در این نمایندگی دیگر تجربه ی استفاده از گوشی بی نقص دور از تصور نخواهد بود. ما با شعب متعدد در جای جای ایران کنار شما هستیم. فرقی ندارد اختلال وارده بر گوشی اپل ریشه ی نرم افزاری داشته باشد یا سخت افزاری. تمامی ایرادات سیستماتیک موبایل های apple در نمایندگی تعمیر آیفون اپل قابل حل است. تعمیر و تعویض ال سی دی، بازیابی عملکرد تاچ، رفع مشکل هنگ کردن و روشن نشدن گوشی، تعمیر دوربین سلفی و اصلی، بازیابی کارایی اسپیکر، تعمیر مدار شارژ و سوکت مربوطه برخی از خدمات مرکز تعمیر موبایل اپل می باشند. لازم به ذکر است که کلیه ی سرویس ها و خدمات تخصصی این مجموعه به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شوند.

تعمیر و رفع مشکلات رایج گوشی های اپل

آیفون های اپل حتی با وجود تفاوت های ساختاری خود با سایر گوشی های بازار، دارای مشکل منحصر به فردی نیستند. ایرادات و مشکلات احتمالی این دسته از محصولات اپل عموما در اثر بی احتیاطی های کاربران رخ داده و فارغ از نوع و برند سازنده می باشند. در واقع مشکلات رایج گوشی های اپل همان ایرادات متداولی می باشد که بر تمامی موبایل های هوشمند امروزی وارد است. برخی از این مشکلات عبارتند از:

رفع مشکل روشن نشدن آیفون

شاید از نظر کاربر هیچ مشکلی بالاتر از روشن نشدن گوشی نباشد. اما این مسئله می تواند دلایل بسیار کوچکی هم داشته باشد که با اندکی توجه برطرف می شود. اگر شارژر گوشی شما به نظر فرسوده می رسد، ممکن است مشکل روشن نشدن آیفون اپل با یک تعویض کابل شارژ از بین برود. شارژرهای آیفون دارای ساختار ظریف و حساسی هستند که بر اساس گفته ی کمپانی اپل با فرمولی تجزیه پذیری ساخته شده اند تا کمتر به محیط زیست آسیب بزنند. بنابراین اگر چند سالی می شود که از یک شارژر استفاده می کنید، باید یک کابل اورجینال دیگر برای گوشی خود تهیه کنید. خرابی برد اصلی، اختلالات درونی باتری، حضور ویروس بد افزارهای مخرب و آبخوردگی گوشی نیز دلایل پیچیده و فنی روشن نشدن آیفون هستند. مرکز تعمیرات آیفون چنین ایراداتی را تحت نظر کارشناسان و مهندسین مجرب به بهترین شکل ممکن مرتفع می سازد.

تعمیر دوربین گوشی اپل

دوربین یکی از قابلیت های اصلی و جذاب گوشی های اپل است. کیفیت دوربین آیفون در حدی بالاست که می تواند به راحتی با بسیاری از دوربین های دیجیتال رقابت کند. بنابراین از کار افتادگی دوربین گوشی اپل آن هم برای کاربرانی که به کیفیت این دوربین ها عادت داشته اند، مشکل بسیار بزرگی است. تار بودن تصاویر ثبت شده، باز نشدن برنامه ی دوربین، بسته شدن خود به خود برنامه ی دوربین، ثبت هاله های نورانی در تصاویر، نمایش پیغام پر بودن حافظه در حالی که حافظه ی گوشی خالی است و البته شکستگی لنز مسائلی هستند که در راستای از کار افتادگی دوربین گوشی رخ می دهند. رفع این مشکلات نیازمند تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری خاصی می باشد که از عهده ی کاربران عادی خارج است. مرکز تعمیرات آیفون کلیه ی اختلالات ریز و درشت دوربین گوشی های اپل را با اعمال مراحل تخصصی عیب یابی برطرف می نماید. خاطرنشان می نماییم که در صورت تعویض لنز دوربین، از نمونه ی اورجینال کمپانی اپل استفاده خواهد شد.

تعمیرات عدم واکنش تاچ آیفون به اثر انگشت کاربر

بدون فعالیت تاچ نمی توان هیچ بهره ای از ساختار سیستماتیک گوشی و قابلیت های گوناگون آن برد. خرابی تاچ عموما در اثر اتفاقاتی چون اصابت ضربه به گوشی، پرت شدن آن از ارتفاع و یا پیدایش معضل آبخوردگی رخ می دهد. البته در این میان نباید دلایل نرم افزاری را هم نادیده گرفت. اما زمانی تعویض تاچ ضرورت می یابد که سخت افزار این بخش از گوشی دیگر قدرتی برای ادامه ی فعالیت خود نداشته باشد. به هر حال مشکل هر چه که باشد در مرکز تعمیرات آیفون قابل حل است.

تعمیر شارژ نشدن گوشی اپل

گاهی ممکن است با زدن گوشی اپل به منبع انرژی با مشکل شارژ نشدن موبایل روبه رو شوید. این مشکل می تواند دلایل متعددی داشته باشد. باتری گوشی های موبایل قطعه ی مصرفی آن ها هستند که دارای عمر محدود و تعیین شده ای می باشند. این طول عمر محدود با استفاده ی نادرست کاربر کم تر و کم تر می شود. بنابراین بهتر است همواره در نگه داری صحیح از باتری گوشی موبایل کوشا باشید. استفاده از موبایل در حال شارژ و یا اتصال طولانی مدت دستگاه به شارژر می تواند به خرابی باتری و از کار افتادگی آن ختم شود. شارژ نشدن گوشی علاوه بر ایرادات داخلی باتری احتمال دارد ریشه در خرابی سوکت شارژ و آلودگی آن نیز داشته باشد. می توانید با استفاده از اسپری های هوای فشرده و گوش پاک کن به آرامی آلودگی های این بخش از گوشی را بیرون بکشید تا باری دیگر دستگاه شارژ شود. خرابی سوکت در مرکز تعمیرات آیفون با صرف مدت زمان کوتاهی از بین می رود.

هزینه ی تعمیر آیفون اپل

مرکز تعمیرات آیفون کلیه ی عیوب ریز و درشت این دسته از محصولات اپل را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی تعمیر می نماید. کارشناسان ما کوچک ترین ایرادات ساختاری گوشی های اپل را نیز شناسایی کرده و مراحل بازیابی و ترمیم را براساس پارامترهای اصولی و استاندارد کمپانی اپل طی می کنند. گارانتی و ضمانت نامه های این مجموعه نیز اصالت و کیفیت خدمات تعمیراتی انجام شده را تضمین می کند. می توانید مطمئن باشید که پس از مراجعه به نمایندگی تعمیر گوشی اپل، دستگاه بازیابی شده مطابق با کارکرد اولیه ی سیستم نو به فعالیت خود ادامه دهد.

فروش و تعمیر محصولات اپل با گارانتی

نمایندگی مجاز اپل مجموعه ای فوق تخصصی است که در دو حوزه ی فروش و تعمیر محصولات اپل فعالیت می کند. خدمات این مرکز به تمامی تولیدات کمپانی محبوب اپل از جمله مک بوک، آیفون، اپل واچ و … اختصاص می یابد. با حضور در نمایندگی رسمی اپل هر محصولی از این برند را با قیمتی مناسب تهیه کنید و یا از ایرادات سیستماتیک آن ها رهایی بیابید. کارشناسان و متخصصین واحد تعمیرات نمایندگی اپل با تکیه بر دانش فنی به روز خود و به کارگیری تجهیزات کاری مدرن، کلیه ی مشکلات و اختلالات محصولات اپل را براساس پارامترهای استاندارد تعمیر کرده و به همراه گارانتی عرضه می دارند.

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *